Про Fashion AID

Fashion AID — стильний і відвертий соціальний бренд! Ми не соромимося думати й говорити про секс, і хочемо, щоб ви зробили це разом з нами. На сайті Fashion AID зібрана найбільша колекція унікальних авторських принтів на тему безпечного сексу, які можуть бути нанесені на футболки, екосумки та прикольні аксесуари.

Допомагати — модно! Купуючи речі з колекції Fashion AID, ви допомагаєте ВІЛ-позитивним дітям. На зібрані кошти Фонд Олени Пінчук придбає медикаменти, дитяче харчування та предмети гігієни для ВІЛ-позитивних дітей та спеціалізованих медичних закладів, у яких вони виховуються або перебувають на лікуванні.

Про Fashion AID

ПРО ФОНД

Фонд було започатковано Оленою Пінчук у вересні 2003 року. Це перша і єдина в Україні благодійна організація з боротьби зі СНІДом, яка працює за рахунок приватних коштів.

2003-2023
профілактика ВІЛ/СНІДу

Фонд займається профілактикою ВІЛ/СНІДу та надає допомогу людям, які живуть із ВІЛ/СНІДом. Фонд прагне працювати на всіх рівнях, від загальнонаціональних проєктів до адресної допомоги людям, які постраждали від епідемії СНІДу. Фонд також регулярно надає допомогу дитячим будинкам, у яких знаходяться ВІЛ-позитивні діти, та медичним установам. За ініціативою фонду було створено мобільні клініки для надання допомоги ВІЛ-позитивним дітям, які живуть у віддалених районах України.

2016-2019
підтримка

Фонд працює у напрямку підтримки жінок на шляху їх професійної реалізації та економічної незалежності. В рамках проекту «Я зможу!» Фонд реалізує освітні та грантові програми для українських підприємиць, жінок, що розпочинають або перезапускають свій кар’єрний зріст.

з 2018
власний освітній простір

Фонд Олени Пінчук також розробляє та впроваджує соціальні превентивні та освітні програми, спрямовані на молодіжну аудиторію. Серед них —Dialog Hub простір вільних розмов та онлайн платформа з сексуальної освіти.

Контакти

01001, вул. Володимирська, 43

Київ, Україна

+38-044-492-53-03


[email protected]
Подзвонити