Спеціальні проєкти

18 квітня 2019 року проект «Я Зможу!» Фонду Олени Пінчук та платформа українських брендів «Всі. Свої» представили капсульну колекцію жіночих футболок з принтами проти гендерних стереотипів «Не вішай ярлики!». П’ять тематичних моделей були створені в рамках конкурсу, в якому взяли участь понад 100 дизайнерів, виробників одягу та інституцій з усієї...

Якими були жінки в історії? Сильними чи слабкими? Вразливими та емоційними? А може рішучими та кмітливими? Хто саме вирішує, нашу ідентифікацію у канві історії? Музей — це саме те місце, де ми бачимо, як змінювались жіночі образи, обличчя, характери, їхня роль в суспільстві та історії. І саме тут можна відчути, як...

За тиждень до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада, проект Fashion AID Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» випустив колекцію футболок, присвячених унікальності та сексуальності української мови. Колекція «Твоя мова» була презентована спільно з інтернет-виданням «Українська правда. Життя».

21 жовтня о 19:00 на Новому каналі вийде епізод третього сезону проєкту «Супермодель по-українськи», який був підготовлений спільно з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД».

30 вересня — 1 жовтня проєкт Safe Connection Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» відкриє «Станцію здорового майбутнього» на музичному фестивалі BestKNUFest, який пройде в студентському містечку Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Проєкт Fashion AID Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та мережа бургер-барів Star Burger запустять спільну благодійну кампанію, щоб підтримати мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей. 8 вересня у Star Burger буде презентовано спеціальний бургер-сет, серія листівок у комплекті з презервативом та футболка зі спеціальним принтом для любителів бургерів та безпечного сексу.

Група Epolets у партнерстві з брендом Fashion AID випустила колекційні футболки з портретами учасників, які можна отримати на фестивалях України особисто з рук музикантів, або придбати на сайті  Fashion AID. Гроші, виручені від продажу футболок будуть направлені на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

8 українських дизайнерів зібралися щоб підтримати проєкт фонду «АНТИСНІД» Fashion Aid. Арт-принти, створені під брендом Fashion AID молодими українськими художниками, номінантами на Премію PinchukArtCentre 2015, вже з'явилися на футболках, доступних на сайті fashion-aid.in.ua.

18-19 червня 2016 року Фонд Олени Пінчук по запрошенню Української Біржі Благодійності візьме участь у благодійному Кураж Базарі й приєднається до збору коштів на придбання серцевих імплантів (окклюдерів) для дев'яти дітей із вродженим пороком серця.