Про Фонд Олени Пінчук

fond-icon

Фонд було започатковано Оленою Пінчук у вересні 2003 року. Це перша і єдина в Україні благодійна організація  з боротьби зі СНІДом, яка працює за рахунок приватних коштів.

ukraine
Фонд займається профілактикою ВІЛ/СНІДу та надає допомогу людям, які живуть із ВІЛ/СНІДом. Фонд прагне працювати на всіх рівнях, від загальнонаціональних проєктів до адресної допомоги людям, які постраждали від епідемії СНІДу. Фонд також регулярно надає допомогу дитячим будинкам, у яких знаходяться ВІЛ-позитивні діти, та медичним установам. За ініціативою фонду було створено мобільні клініки для надання допомоги ВІЛ-позитивним дітям, які живуть у віддалених районах України.
computer

Фонд працює у напрямку підтримки жінок на шляху їх професійної реалізації та економічної незалежності. В рамках проекту «Я зможу!» Фонд реалізує освітні та грантові програми для українських підприємиць, жінок, що розпочинають або перезапускають свій кар’єрний зріст.

man

Фонд Олени Пінчук також розробляє та впроваджує соціальні превентивні та освітні програми, спрямовані на молодіжну аудиторію. Серед них —Dialog Hub простір вільних розмов та онлайн платформа з сексуальної освіти.