Мережа бургер-барів Star Burger підтримає мобільні клініки для ВІЛ-позитивних

Мережа бургер-барів Star Burger підтримає мобільні клініки для ВІЛ-позитивних

Проєкт Fashion AID Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та мережа бургер-барів Star Burger запустять спільну благодійну кампанію, щоб підтримати мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей. 8 вересня у Star Burger буде презентовано спеціальний бургер-сет, серія листівок у комплекті з презервативом та футболка зі спеціальним принтом для любителів бургерів та безпечного сексу.
Листівки та футболки будуть доступні у STAR SHOPs у всіх ресторанах мережі та на сайті проєкту  Fashion AID.

8 вересня у бургер-барі Star Burger (Київ, вул. Хрещатик 7/11) відбудеться благодійний вечір, під час якого переможці та фіналісти різних сезонів кулінарного реаліті-шоу «Майстер Шеф» Олександр Білодєд, Катерина Велика, Євген Клопотенко, Андрій Колесник та Ольга Мартиновська, приготують «зіркові» бургери, а талановитий кондитер Єлизавета Глінська – бургер-макарони зі смаком дорблю, горіха та груші. Усі бажаючі скуштувати «зіркові» страви зможуть купити їх на аукціоні, зробивши благодійну пожертву на підтримку мобільних клінік. Ведучим заходу стане обличчя ранкового шоу “Ранок у великому місті” на ICTV Антон Равицький. Місце за музичним пультом займе діджей Artemy Cheros.

Зробити свій внесок у підтримку мобільних клінік, купивши бургер-сет, футболку зі спеціальним принтом та листівки, можна буде до 1 грудня 2016 року, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. За три місяці планується зібрати 100 тисяч гривень, завдяки яким ВІЛ-позитивні діти у віддалених регіонах України матимуть змогу отримати своєчасну медичну допомогу.

Ольга Сердюк, менеджер проєктів, Фонд «АНТИСНІД»: «Тема ВІЛ/СНІДу є дуже складною для комунікації, тому ми знаходимося в постійному пошуку каналів зв’язку з нашою цільовою аудиторією. Намагаємося знайти спільну мову та точки зіткнення з нею, щоб донести потрібну інформацію. Star Burger допоміг нам освоїти мову гастрономії, щоб звернути увагу своїх відвідувачів, активних молодих людей, на те, що десь далеко від Хрещатика та Подолу є зовсім інше життя, в якому ВІЛ-позитивні діти щодня борються за свої мрії – начебто б, такі прості, але такі важливі: бути як решта дітей, грати в м’яч, ходити до школи, а не в лікарню. Наш спільний проєкт дозволить багато з них втілити в життя, залучаючи відвідувачів бургер-бару у світ добрих справ».

Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей працюють в Україні вже понад 7 років. Лікарі та соціальні працівники з великих міст регулярно доставляють медикаменти та антиретровірусну терапію у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу. Кожна мобільна клініка оснащена портативним обладнанням та витратними матеріалами, необхідними для проведення первинної діагностики, забору крові, надання медичної допомоги. Крім того, команди лікарів проводять профілактичну роботу з ВІЛ-позитивними вагітними, навчають лікарів кабінетів довіри алгоритмам роботи з виявлення та супроводу пацієнтів із ВІЛ-позитивним статусом.

Цей проєкт відкриває доступ до якісної медичної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомагає налагоджувати комунікацію лікарів зі столиці та обласних центрів із регіональними лікарнями та фахівцями.Загалом проєкт охопив 5,5 тисяч дітей, народжених від ВІЛ-позитивних мам, – це понад 70 відсотків українських малюків, які торкнулися епідемії ВІЛ/СНІДу та потребують постійної уваги медиків.

Мобільні клініки було придбано та обладнано на кошти, зібрані під час благодійного аукціону, який організував Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД». 29 листопада 2008 року на ньому було зібрано 580 тисяч доларів для цього проєкту.

Star Burger – це мережа ресторанів, що адаптувала для української молоді культовий формат та гастрономічний стиль світового урбанізму. У чотирьох ресторанах мережі об’єднані бургер-ідеї та традиції з усього світу – від демократичних вуличних бургерних до люксових ресторанів та модних барів. З часу відкриття свого першого ресторану у 2014 році Star Burger не тільки активно підтримує благодійні програми, дизайнерів-початківців та спортсменів, але й розвиває власну візуальну культуру – у STAR SHOP відвідувачі можуть придбати модні дизайнерські речі, фірмові аксесуари, авторські футболки, метелики та блайзери, портмоне та сувеніри. Починаючи з вересня, тут з’явиться і лімітована серія благодійних футболок Fashion AID, створена Фондом «АНТИСНІД» у співпраці зі Star Burger.