Проєкт Safe Connection відкриє «Станцію здорового майбутнього» на студентському музичному фестивалі BestKNUFest

Проєкт Safe Connection відкриє «Станцію здорового майбутнього» на студентському музичному фестивалі BestKNUFest

30 вересня — 1 жовтня проєкт Safe Connection Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» відкриє «Станцію здорового майбутнього» на музичному фестивалі BestKNUFest, який пройде в студентському містечку Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Простір працюватиме у п’ятницю з 15:00 до 23:00, у суботу з 12:00 до 23:00 біля головного входу в корпус Факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем за адресою просп. Академіка Глушкова, 4-г (навпроти Експоцентру України — ВДНГ).

Студентська спільнота — це найважливіша цільова аудиторія для проєктів із профілактики ВІЛ-інфекції. Саме студенти максимально вразливі до інфікування ВІЛ через високий рівень своєї сексуальної та соціальної активності. Більшість нових випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються у молодих людей від 15 до 30 років

На «Станції здорового майбутнього» працюватиме пункт безкоштовного швидкого тестування на ВІЛ, проводитиметься консультування з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, безпечного сексу та здорового способу життя в партнерство з AIDS Healthcare Foundation. Крім того, всі гості зможуть пограти в «дартс з підтекстом» і отримати безкоштовні презервативи Love Condom.

Також, у рамках фестивалю пройдуть флешмоби, Fun Up і fireshow від Х-парку, GO-GO dance маскарад, PJ-шоу, гумористичне шоу від збірної команди КВК КНУ, а також відбудеться мотошоу від багаторазового чемпіона України. У музикальній частині фестивалю візьмуть участь Vel Johansson, Kristyen, MORDAX Bastards, Burzhuy, Natasha Rostova, DiscoBolt, Probass, Seb & Valko.

BestKNUFest — це перший в історії Київського національного університету музичний open-air фестиваль. Він прагне об’єднати студентів різних вузів, зібравши їх на спільному святі. Фестиваль спрямований на культурний розвиток молоді, його програма допомагає розширити горизонти сприйняття світу.