Нова колекція футболок Fashion AID із портретами учасників гурту Epolets

Нова колекція футболок Fashion AID із портретами учасників гурту Epolets

Група Epolets у партнерстві з брендом Fashion AID випустила колекційні футболки з портретами учасників, які можна отримати на фестивалях України особисто з рук музикантів, або придбати на сайті  Fashion AID. Гроші, виручені від продажу футболок будуть направлені на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

Крім того, група спільно з проєктом Safe Connection Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» роздасть 1000 презервативів у колекційній упаковці своїм фанатам, щоб захистити їх від СНІДу. Для фестивального літа група розробила спеціальне шоу, в рамках якого разом з метафаном і серпантином на фан-зони найкращих фестивалів країни висипатимуться сотні брендованих презервативів — ексклюзивний мерч від групи Epolets.

Гурт вже роздав сотні презервативів на фестивалях «Файне місто» у Тернополі, «Atlas Weekend» у Києві та «Імпульс фест» у Харкові, на черги «Стопудівка» у Дніпру 5 серпня, «Бандерштат» у Луцьку 6 серпня й «Respublica» у Кам’янець-Подільському 2 вересня.

Гурт Epolets був заснований у 2012 році одеситами Павлом Вареницею (вокал), Андрієм Головердою (гітара, бек-вокал), Олександром Решетарем (бас) та Станіславом Винарським (ударні). Спочатку це була кавер-група The Rolling Bones, яка проіснувала всього рік і поколесила вдосталь за дискографіями Pink Floyd, QOTSA, Nirvana, The Killers і Muse. Потім у репертуарі став з’являтися оригінальний матеріал, який вимагав абсолютно нової назви та позиціювання. Так виникли Epolets. Гурт був визнаний однією з найфестивальніших в Україні, відігравши більш ніж на 20 великих фестивалях як України, так і зарубіжжя. Влітку 2016 року Epolets вирушили з новим альбомом у масштабний тур по Грузії.