Популярні діджеї створять принти для Fashion AID

Популярні діджеї створять принти для Fashion AID

На відкритті фестивалю Ukrainian Musiс Week, який відбувся 18 травня в Музеї історії Києва, було представлено спільний соціальний проєкт Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Ukrainian Music Week, в рамках якого популярними українськими діджеями будуть створені принти для колекції футболок Fashion AID на тему боротьби зі СНІДом та безпечного сексу.

Всі кошти, зібрані від продажу футболок, будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

На відкритті фестивалю був представлений тизер DJ-колекції — діджеї Bolotin, Lime Kid, Влад Фісун та ведуча телеканалу СТБ Дар’я Трегубова показали принти, які увійдуть до нової лінійки футболок. Вони розповіли про ідеї, закладені в авторські дизайни, і про те, що їх надихнуло на участь в соціальному проєкті.

У колекцію увійдуть футболки, створені діджеями Artem Neba і BPMorchestra, DJ Kon, Anya Arfeeva, Sender, Lime Kid, Smailov, Vlad Fisun, Antai, Guy Richard, Bolotin. Крім того, свій принт створить Олег Собчук, фронтмен гурту СКАЙ, який також виступає як діджей.

На відкриття фестивалю зібралися журналісти, які пишуть про музику та культуру, музиканти та партнери фестивалю. Welcome set зіграв Lime Kid. Вів вечір діджей Артемій Віто, а привітати фестиваль з відкриттям на сцену вийшли Антон Тараненко, керівник департаменту туризму Київської міської держадміністрації, лідер гурту C.К.А.Й Олег Собчук, Євген Галич (O.Torvald), Ольга Казаковська (Atmasfera 360) та багато інших учасників фестивалю. Завершилася подія живим виступом BPM Orchestra.

Ukrainian Music Week — це нова для України гібридна платформа, на якій учасники музичного життя нашої країни зустрічаються, щоб змінити традиційне уявлення про сучасну українську музичну культуру. UMW презентує всі актуальні музичні явища, варті уваги. За 12 днів у Києві пройде понад 70 заходів на 30 локаціях, на яких виступлять понад 80 артистів. Серед основних подій: зустрічі з відомими українськими артистами та європейськими зірками, презентації нових музичних проєктів, масштабні концерти та камерні виступи музикантів у найнесподіваніших місцях міста, вечірки, кінопокази просто неба, концерти у музеях, музичний лекторій, міська BBQ вечірка на березі Дніпра і багато іншого.

За всіма подіями UMW можна стежити на сайті ukrainianmusicweek.com  і в мережі Facebook.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805,  [email protected].