Молоді українські художники створили принти для колекції футболок Fashion AID

Молоді українські художники створили принти для колекції футболок Fashion AID

Арт-принти, створені під брендом Fashion AID молодими українськими художниками, номінантами на Премію PinchukArtCentre 2015, сьогодні з’являться на футболках, доступних на сайті fashion-aid.in.ua. Серед учасників проекту митці Kinder Album, Євгенія Бєлорусець, Даніїло Галкін, Катерина Єрмолаєва, Микола Карабінович, Дар’я Кольцова, Роман Михайлов, Сергій Якименко.
Ця колекція була створена за ініціативою Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД». Весь прибуток від продажу футболок буде спрямований на допомогу ВІЛ-позитивним дітям, яких підтримує фонд.

Партнером проєкту став журнал ELLE, який запросив провідних українських дизайнерів одягу взяти участь у спеціальній фотосесії в якості моделей і створити для неї модні образи, що поєднують у собі футболки з мовами з їх нових колекцій. У проєкті взяли участь: Світлана Бевза, Олена Буреніна, Жан Грицфельд, Наталія Каменська, Саша Каневський, Артем Клімчук, Ганна Октябрь та Ксенія Шнайдер. Зйомка пройшла в ONE LOVE Coffee в PinchukArtCentre. Фотограф Антон Кулаковський.

Презентація колекції відбулася 25 грудня на мультимедійній платформі ELLE, де були розміщені фото дизайнерів у створених ними образах, а також відео з їхніми коментарями.

Надія Ватульова, керівник проєкту Fashion AID: «ВІЛ/СНІД— це не та тема, яка часто обговорюється в повсякденному житті. Тому фонд постійно шукає нові нестандартні шляхи комунікації з молоддю та лідерами думок.Ми раді, що цим проєктом ми змогли об’єднати сучасне мистецтво і моду з темою безпечного сексу, толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, а також сексуальної освіти дітей і підлітків».

Соня Забуга, головний редактор журналу ELLE: «Ми розуміємо, наскільки важливо привертати увагу до проблеми ВІЛ/СНІДу. Це можна робити по-різному, в тому числі й за допомогою творчих проєктів. Ми вдячні українським дизайнерам, які відгукнулися на пропозицію стати учасником фотосесії на підтримку проєкту Fashion AID».

Раніше для колекції Fashion AID свої принти створювали українські фешн-дизайнери – Світлана Бевза, Ксю Марченко, Маша Бех; художники Ілля Чічкан, Маша Шубіна; ведучі “Нового каналу” Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, Олександр Педан, Роман Скрипін; графічні дизайнери та сотні учасників креативних конкурсів, які проводив Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД».

ELLE – це журнал і величезна мультимедійна платформа, що поєднує всі прогресивні формати інтернет-простору. Постійно зростаючий і оновлюваний сайт Elle.ua, мобільний додаток та групи, що динамічно розвиваються в соціальних мережах — ELLE доступний читачам у всіх форматах.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].