3 грудня стартував новорічний благодійний проєкт «Мрії здійснюються-2015»

3 грудня стартував новорічний благодійний проєкт «Мрії здійснюються-2015»

3 грудня Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» розпочав новий етап проєкту «Мрії здійснюються!», в рамках якого всі бажаючі можуть здійснити новорічні мрії ВІЛ-позитивних дітей. Понад 1500 бажань малюків майже зі всіх регіонів України розміщено на сайті mrii.in.ua

Часто ВІЛ-позитивні діти живуть у неповних малозабезпечених сім’ях, виховуються бабусями або перебувають у дитячих будинках, тому найчастіше вони хочуть отримати в подарунок найпростіші речі: теплий одяг, взуття, предмети особистої гігієни, постільна білизна та іграшки.

Ольга Руднєва, директор Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: «Проєкт „Мрії здійснюються“ — наш найулюбленіший, бо в ньому завжди відбуваються дива, адже тут залучені всі: діти, батьки, кожен співробітник фонду, соцпрацівники з усієї України й просто небайдужі. люди. І ось уже п’ятий рік поспіль Новорічні бажання тисяч дітей, яких торкнулася епідемія СНІДу, виконують тисячі незнайомих ним людей з різних куточків нашої країни. І цього року все повториться знову, оскільки бажання дітей уже зібрано, і чекають на своїх „Дідів Морозів“ на сайті mrii.in.ua» 

Цього року партнером проєкту «Мрії здійснюються!» виступив “Новий канал”. Команда каналу створила новий соціальний ролик, який запрошує людей брати участь в акції та виконувати новорічні мрії ВІЛ-позитивних дітей. Ролик можна буде побачити на «Новому каналі», телеканалах СТБ, ICTV, М1 і М2.

Виконуючи мрії, дарувальники можуть самостійно придбати подарунок і відправити його дитині або перерахувати благодійну пожертву, на яку соціальний працівник придбає необхідну річ і передасть малюкові.

З кожним роком кількість дітей, що беруть участь у проєкті, збільшується. Цього року їх стало на 400 осіб більше, ніж у попередньому. Як правило, всі бажання здійсняться в період з початку грудня і до Різдва, але постійні дарувальники, які беруть участь в акції вже не перший рік, починають реалізовувати мрії малюків ще до офіційного старту проєкту.

«Мрії здійснюються» – це проєкт Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», в процесі якого здійсняться мрії ВІЛ-позитивних дітей. З моменту його запуску у 2011 році було виконано понад 4 тисячі дитячих бажань, вручено подарунки на суму понад 3 мільйони гривень. У проєкті взяли участь понад 4 800 меценатів з усієї України.

Окрім матеріальних бажань, у рамках проєкту було виконано «казкові» мрії дітей. Була організована зустріч із братами Борисенко у дельфінарії. Одна дівчинка отримала сукню від Дизайнера Олексія Залевського. У Мелітополь виїхала гітара, подарована «Новим каналом», з автографами учасників «Фабрики зірок». Влад Яма зустрівся і поспілкувався зі своєю шестирічною прихильницею. Щасливий футбольний фанат отримав автограф Андрія Шевченка, а гравці однієї з хокейних команд вислали своєму юному вболівальнику (крім автографів) форму, шарфики та іншу командну атрибутику.

У різні роки партнерами проєкту ставали компанії Coca-Cola та «Київстар», банк «Кредит Дніпро», портали ЕХ.UA, Megogo, Advideo, креативне агентство Milk Branding, продакшн студії Pronto Film та Cinnamon, а також композитор Євген Бедненко.Медіа-партнерами проєкту виступали: телеканали ICTV, СТБ, QTV, Новий канал, М1, радіостанції Мелодія, Російське радіо Україна, KISS FM і Хіт FM.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].