Учасники акції інстаграмерів #empty у PinchukArtCentre одягнулися у футболки Fashion AID

Учасники акції інстаграмерів #empty у PinchukArtCentre одягнулися у футболки Fashion AID

Команда інстаграмерів, які взяли участь в акції #emptyPinchukArtCentre, одягнулися у футболки проєкту Fashion AID Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», щоб продемонструвати свою небайдужу позицію до проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні.

В рамках акції #emptyPinchukArtCentre 14 інстаграмерів провели закриту фотозйомку нових експозицій та інтер’єрів PinchukArtCentre вночі, коли там не було жодного відвідувача. Подія відбулася за день до офіційного відкриття виставки 16 номінантів на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 та проєкту Карлоса Мотти «Патріоти. Громадяни. Коханціы…», ставши продовженням всесвітньої акції #empty. Усі фотографії будуть доступні в мережі інстаграм під хештегом #emptyPinchukArtCentre.

Мета акції #empty полягає в популяризації сучасного мистецтва та музеїв за допомогою популярного формату інстаграм-фотографії, що дозволяє поглянути на арт-роботи та архітектуру об’єктів за допомогою авторських стилів зйомки кожного інстаграмера. Рух #empty поступово набуває популярності по всьому світу і раніше його учасники вже проводили нічні фотосесії в провідних музеях, театрах і культурних інституціях, а саме в Tate Modern, Лондон (#emptyTate); в Луврі, Париж (#emptyLouvre); в Музеї Гугенхайм, Нью-Йорк (#emptyGuggenheim); в Ермітажі, Санкт-Петербург (#emptyHermitage); в Королівській Опері в Лондоні (#emptyROH); у Великому Театрі, Москва (#emptyBolshoi); в Національній Галереї Шотландії, Единбург (#emptyScotmodern) і т.д.

Перелік профайлів інстаграмерів, які приєдналися до акції: @4ndrewmk, @taras_y, @annaremarchuk, @malinovskyy_v, @derzhanovskaya, @s.klim, @rybchynskyy, @templamentis, @ystrelnikov, @vanya_vanya, @ann @velwe.

Загальна кількість передплатників на інстаграм-профайли учасників акції #emptyPinchukArtCentre становить понад 500 000 людей.