Секс по-новому: зірки Нового каналу на передовій боротьбі зі СНІДом

Секс по-новому: зірки Нового каналу на передовій боротьбі зі СНІДом

Десять унікальних принтів для колекції футболок Fashion AID були спеціально розроблені до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за ідеями зірок Нового каналу. Серед них — ведучі Маша Єфросиніна, Олександр Педан, Діма Коляденко, Юлія Ковальова, Сергій Притула, Настя Касілова, Роман Скрипін, брати Борисенко, Оля Фреймут, Еріка та Сергій Кузін, генеральний директор каналу Ірина Лисенко. Кожен із них особисто створив авторську футболку з яскравим принтом та молодіжним дизайном.
Ідея такої колекції була запропонована Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Колекція присвячена 1 грудня — Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Так телевізійні зірки приєдналися до Fashion AID — великого соціального fashion-проєкту на підтримку тих, кого торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу.

Багато учасників цього проєкту вперше спробували свої сили в якості дизайнерів. Їхня колекція, що отримала назву «Секс по-Новому», стала десятою з початку проєкту серією стильних футболок, представлених на сайті Fashion AID. Будь-яку зіркову футболку колекції “Секс по-новому” тепер можна придбати на Fashion AID.

Усі кошти від продажу колекції будуть направлені на проєкти допомоги ВІЛ-позитивним дітям. Таким, наприклад, як програма «Вчимося радості», яка була націлена на соціальну адаптацію ВІЛ-позитивних дітей, покращення їх здоров’я, розкриття їхніх талантів та здібностей за допомогою новітніх тренінгових програм.

Ведучі Нового каналу розповіли про те, чому вони взяли участь у проєкті Fashion AID і що для них означає тема ВІЛ/СНІДу.

Діма Коляденко
Я радий приєднатися до благодійної акції Fashion AID.Упевнений, моя футболка сподобається і дівчаткам, і хлопчикам, оскільки вона дуже позитивна і весела. Усіх давно цікавило, що я зберігаю у своєму саквояжі — я вирішив розкрити секрет. На моїй футболці зображений мій знаменитий аксесуар і його вміст: моя перша платівка, мікрофон, корона — я вважаю себе королем українського шоу-бізнесу — і презерватив. Вважаю, що будь-який чоловік, що поважає себе, повинен завжди мати при собі презервативи. Сподіваюся, моє добре посилання допоможе людям більш осмислено будувати свої стосунки.

Kolyadenko_h1000

Настя Касілова
Мій заклик — використовуйте презервативи! Зображення на футболці тому підтвердження, я хотіла висловити свою думку зрозуміло. Я відмінно ставлюся до соціальної моди. Хочеться, щоб футболки носили, тим паче вони дуже стильні. Важливо, щоб соціальну тему було порушено цікаво.

Kasilova_2_h1000

Сергій Притула
Насправді, цьому малюнку вже понад 10 років. Свого часу я намалював картину, яку назвав «батько і мати». Вона ототожнює чоловічий і жіночий початок. Спеціально для акції Fashion AID її зняли й зробили принт. Я вважаю, кожна людина має брати участь у благодійності: якщо тобі добре, зроби так, щоб комусь стало легше!

Pritula_h1000

Еріка
Мені дуже хочеться підтримати ВІЛ-інфікованих людей і сказати їм — життя триває! На футболці я зобразила смайлик і кольорові, яскраві плями. Мій меседж — живіть яскраво і любите життя! Незважаючи на складні етапи у своєму житті.

Erika_h1000

Оля Фреймут
На своїй футболці я вирішила зобразити красиву, успішну дівчину, яка у своєму житті встигає працювати й виховувати дитину, не вдаючись до допомоги чоловіка. На голові у неї корона, бо вона в будь-якій ситуації залишається королевою. Щоправда, у моєму малюнку є прихований підтекст: моя принцеса звертається до чоловіків з проханням звернути увагу на нас, жінок. Щоб вони не забули, що ми є і що нас треба любити. На мій погляд, за допомогою соціальної моди можна швидше донести людям потрібну інформацію, це чудовий спосіб привернути увагу мільйонів молодих людей до гострих життєвих проблем.

Freymut_h1000

Маша Єфросиніна
Працюючи над програмою «Мрії збуваються», ми дуже довго виводили формулу щастя, думали, якими словами можна описати це почуття. Ми зрозуміли, що щастя складається з відчуття дитинства, чарівництва, чогось солодкого і сонячного. Тому, створюючи цю футболку, я керувалася саме цими відчуттями. На ній зображено дівчинку медово-золотого кольору, яка мрійливо дивиться на чарівне зоряне небо. Моє величезне прохання до всіх— ніколи не припиняйте мріяти! Сподіваюся, що завдяки Fashion AID мій заклик не втрачати віри в мрію почують якомога більше людей. За допомогою телебачення, соціальних fashion-проєктів ми отримуємо можливість підтримати тих, кого торкнулася проблема ВІЛ. Всі ми повинні пам’ятати: віра і внутрішня установка дійсно дають сили та енергію.

Ірина Лисенко, генеральний директор Нового каналу
Переконана в тому, що соціальна мода — дієва, і проєкт Fashion AID — одна з найефективніших акцій, які проводяться в цьому напрямі. Вона запалює. Всі представлені футболки, безперечно, яскраві. Людям хочеться їх надягати. До того ж, відомі особистості буквально носять на собі цей проєкт. І люди мимоволі замислюються: а що зображено на цих футболках і чому? Рада, що ведучі Нового каналу відгукнулися на пропозицію взяти участь у Fashion AID. Вони серйозно поставилися до творчого завдання, у кожного вийшов класний варіант! Надалі ці речі можуть стати поштовхом для інших акцій — можна зібрати людей, одягнених в однакові футболки, можна проводити флешмоби й так далі. У цьому випадку нема чого стримувати фантазію.Вважаю, що проведення подібних акцій набагато дієвіше, ніж просто писати на плакатах: «оберігайтеся під час сексу».

Олександр Педан
Історія створення малюнка в чомусь навіть автобіографічна. Кожен маленький хлопчик чи дівчинка може досягти вершин, головне, цього дуже захотіти. Головний меседж — все у ваших руках!

Fashion AID — у 2007 році Олена Пінчук, засновник Фонду «АНТИСНІД», довела, що мода може бути соціальною, а благодійність модною. Олена Пінчук закликала провідних українських дизайнерів до боротьби з ВІЛ/СНІДом в Україні. Протягом чотирьох сезонів Fashion AID не сходив з подіуму Українського Тижня Моди. Перше знайомство з ним відбулося в березні 2007 року. Кожна одиниця з колекції Fashion AID була продана на благодійних аукціонах, продовживши чиєсь життя. Три аукціони, організовані фондом «АНТИСНІД», зібрали майже півтора мільйона доларів. Це абсолютний рекорд в історії благодійних аукціонів в Україні! До дизайнів приєдналися також тисячі простих людей: понад 100 «народних» робіт стали частиною колекції Fashion AID, яка представлена ​​сьогодні на порталі fashion-aid.in.ua. Тепер кожен може створити свою модель футболки завдяки інтерактивному проєкту Fashion AID. Приєднуйтесь до групи Fashion AID в соціальних мережах, і завжди першими зможете дізнаватися останні новини проєкту.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].