Тепер у Z Games є своя «безпечна» футболка для всіх, хто любить драйв та екстрим!

Тепер у Z Games є своя «безпечна» футболка для всіх, хто любить драйв та екстрим!

Спеціально для спортивного фестивалю Z Games колекція Fashion AID поповнилася ще однією фірмовою футболкою Safe Games, яка втілила в себе філософію проєктів Z Games і Fashion AID: action sports і безпечний секс.

При створенні цієї унікальної футболки було враховано всі побажання та розроблено спеціальний дизайн моделей, який можна охарактеризувати одним словом СВОБОДА.

Оригінальний вільний крій, тонкий трикотаж, спеціальні елементи обробки та малюнки action sports і пози безпечного сексу – це футболка Safe Games, яка стане чудовим доповненням іміджу всіх хто любить драйв і екстрим.

Кожен покупець футболки Fashion AID 4 Z Games стане непросто володарем модної речі на пам’ять про фестиваль, але й зробить свій внесок у боротьбу зі СНІДом, оскільки всі гроші від продажів будуть спрямовані на допомогу ВІЛ-позитивним дітям.

Цінним і корисним подарунком до кожної придбаної футболки Safe Games від Fashion AID всім її власникам стане тижневий запас презервативів.

І це ще не все! Щодня серед тих, хто купив футболки Safe Games розігруватимуться призи від партнерів Fashion AID. Цікавою і захоплюючою стане участь власників футболок з колекції Fashion AID в одній з ігор, розроблених проєктом Safe Connection спеціально для фестивалю Z Games.

Придбати оригінальну футболку з лімітованої колекції Safe Games і отримати при цьому до кожної футболки в подарунок тижневий запас презервативів Love Condoms можна всього за 150 гривень в зоні Safe Connection на території Z Games, а також на нашому сайті.