Українські зірки повірили у безпечний секс!

Українські зірки повірили у безпечний секс!

18 травня в ресторані Da Vinci Fish Club Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Сім’я ресторанів КОЗИРНА КАРТА зібрали відомих українських музикантів та акторів, модних дизайнерів та художників, щоб розповісти про перші підсумки свого спільного проєкту «Мы те, що ми носимо». Колекція стильних футболок з такою назвою, присвячена темі безпечного сексу, була створена креативним агентством EventBrand і відвідувачами ресторанів Козирної Карти. Усі кошти, зібрані завдяки продажу футболок у ресторанах і на сайті за перший місяць роботи проєкту, будуть спрямовані на придбання матеріалів, необхідних для безпечної роботи з кров’ю, яких потребують українські лікарні.

«Вірю в силу телебачення, у мені з глядачами безпечний секс. Так, я телеведучий Юрій Горбунов!». «Люблю життя більше, ніж його сенс. Вірю в щастя та безпечний секс. Так, я Гапчинська!». Зірки, які підтримали акцію, прийшли на подію в таких футболках власного дизайну, придуманих спеціально для соціальної колекції «Ми те, що ми носимо». У кожного гостя, хто не встиг заздалегідь придумати, як на весь світ оголосити про своє ставлення до життя та безпечного сексу, була можливість купити собі білу футболку, маркер і просто написати на грудях свій варіант життєвого девізу. Протягом тижня після події цю футболку зроблять і презентують власнику.

На вечірку прийшли телеведучі Оксана Соколова, Василіса Фролова, Юрій Горбунов та Олександр Педан; співачка Гайтана та дует «Алібі»; художники Ілля Чічкан, Маша Шубіна та Євгенія Гапчинська; організатори Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та Володимир Нечіпорук, дизайнери Лілія Літковська, Олексій Залевський та Лілія Пустовіт; олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва; шеф “Нового каналу” Ірина Лисенко, бізнесмен Гаррі Корогодський.

За перший місяць роботи проєкту завдяки кожному покупцеві футболок з колекції «Ми те, що ми носимо» вдалося зібрати кошти для придбання 5 000 захисних масок та 10 000 оглядових рукавичок для 5 медичних установ, в яких надається допомога пацієнтам із діагнозом ВІЛ/СНІД, гепатит В або С.

Гості вечора та журналісти першими побачили чотири «народні» відео ролики, які були створені на замовлення Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», для того щоб запросити відвідувачів ресторанів Козирної Карти до участі в проєкті «Ми те, що ми носимо». Ролі в цьому «народному» відео виконали Facebook-фани проєкту Fashion AID, які пройшли суворий кастинг і виявили максимум своїх талантів у темі безпечного сексу. Переглянути відео ролики можна на

Під час презентації відбулася прем’єра кліпу репера МС Т «1 000 свічок», присвяченого боротьбі зі СНІДом. Кліп створено EX.UA production за сприяння Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД». Його вихід присвячений до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу.

Історія проєкту:

14 квітня 2011 року офіціанти п’ятнадцяти столичних ресторанів одягнулися в спеціальні креативні футболки на тему Safe Sex, що ознаменувало старт спільного проєкту Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Сім’ї ресторанів КОЗИРНА КАРТА — «. Мета проєкту— нагадати молодим людям про необхідність захищати себе від ВІЛ/СНІДу.

У захоплюючу боротьбу за безпечний секс включилися і гості ресторанів: під час обіду або за чашкою кави вони вигадували свої футболки й висловлювали свої думки на тему Safe Sex. Для того щоб запропонувати свою футболку, кожному відвідувачу достатньо попросити у офіціанта спеціальний листок, на якому він може намалювати свою ідею і залишити контактні дані. Найдотепніші футболки вже поповнили колекцію «Ми те, що ми носимо».

Будь-яку футболку з Козирної колекції можна купити прямо в ресторані або на сайті.

Список ресторанів-учасників: Казбек, Дежавю, Фіш клаб, Глек, Нон Стоп, Муракамі на пл. Перемоги, Муракамі в БЦ «Парус», Боккончино, Кондитерська, Годзила, Спотикач, Креп де Шин, Тюбетейка на вул. Тарасівській, Мамбо, Калинка-Малинка.

Партнером акції також є торгова марка Dolphi, яка забезпечує встановлення та обслуговування кондоматів, розміщення яких вже почалося в ресторанах Сім’ї КОЗИРНА КАРТА.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].