Півфіналістки конкурсу Міс Україна одягнулися заради безпечного сексу

Півфіналістки конкурсу Міс Україна одягнулися заради безпечного сексу

У фіналі ювілейного Національного конкурсу Міс Україна його учасниці вийшли сцену палацу «Україна» у стильних футболках, присвячених темі безпечного сексу. Так найкрасивіші дівчата України підтримали проєкт Fashion AID, який запустив Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД», щоб захистити українську молодь від ВІЛ/СНІДу та залучити її до збирання благодійних пожертв для ВІЛ-позитивних дітей.

На кошти, зібрані за перший місяць роботи проєкту, було придбано слуховий апарат для шестирічної ВІЛ-позитивної дівчинки, яка кілька років тому почала втрачати слух і, як наслідок, відставати у своєму розвитку. Завдяки кожному, хто сьогодні одягнений у футболку Fashion AID, 1 вересня Настя пішла до школи. І головне — вона знову чує голос своєї мами….

Відео українських красунь у футболках Fashion AID викладено на нашому каналі в YouTube.

Проєкт підтримали не тільки учасниці конкурсу Міс Україна. У футболках з колекції Fashion AID провели свою фотосесію провідні програми «Підйом» на Новому каналі — Сергій Притула, Олександр Педан і Ольга Фреймут, а також учасники «Фабрики зірок 3» — близнюки Борисенко, Стас Шурінс, Таня Воржєва, Єріка, Олексій Матіас,Коля Серга. На нещодавній фотосесії вони не тільки приміряли стильні обновки, але й створили кілька своїх моделей.

20100904-22331

Про проєкт

Fashion AID — перший майданчик в українському інтернеті, на якому можна не тільки купити стильну дизайнерську футболку за темою safe sex, зробивши свій внесок у боротьбу зі СНІДом, але і взяти участь у благодійній допомозі ВІЛ-позитивним дітям. На сайті www.fashion-aid.in.ua виставлено величезну колекцію провокаційних футболок зі шорт листа конкурсу Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» Naked Street Fashion, присвяченого темі безпечного сексу. Кошти, зібрані завдяки їхньому продажу, будуть спрямовані на проєкти допомоги, які веде фонд. Новий сайт, який став частиною великого проєкту фонду «АНТИСНІД» Fashion AID, дає можливість кожному на собі перевірити гасло «хороший секс — це безпечний секс» і залучає до благодійності тисячі молодих українців. Особливий інтерес відвідувачів сайту, напевно, викличуть роботи, створені відомими українськими художниками та дизайнерами — Іллею Чічканом, Машею Шубіною та Світланою Бевзою. Своїм авторитетом колекцію освятили культовий журнал Elle, який надав декільком роботам статус «Вибір Elle», і дизайнер Ксю Марченко, яка стала креативним куратором проєкту.

Конкурс графічного дизайну Naked Street Fashion – це нове дихання проєкту Fashion AID. На конкурс, учасники якого створили принти для футболок та нижньої білизни на тему безпечного сексу, надіслали кілька тисяч робіт 617 учасників із 11 країн світу! Понад 600 робіт увійшли в шорт лист конкурсу, і багато з них вже представлені на сайті проєкту Fashion AID.

Fashion AID — це спільний проєкт фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Ukrainian Fashion Week, до якого, створюючи спільні соціальні колекції, приєдналися найкращі дизайнери України. На подіум, демонструючи свою соціальну позицію, разом з моделями та ВІЛ-позитивними людьми виходили відомі політики, зірки естради та спорту, журналісти та просто публічні люди. Усі дизайнерські речі, створені спеціально для проєкту Fashion AID, були продані на трьох благодійних аукціонах за рекордну для України суму — 1 318 260 доларів. На ці кошти було відкрито 15 банківських депозитів для ВІЛ-позитивних дітей із прийомних сімей, придбано будинок та квартиру для двох сімей, які прийняли вісьмох ВІЛ-позитивних малюків із дитячого будинку в Макіївці. В інфекційній клініці в Лаврі, куди за кваліфікованою медичною допомогою звертаються пацієнти з усієї України, обладнано блок інтенсивної терапії, проведено ремонт та придбано нові меблі, а також новітнє обладнання для дослідження імунітету. Крім того, було проведено реконструкцію палат і санітарних блоків в інфекційному відділенні Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, обладнано та передано в найбільш постраждалі від епідемії ВІЛ/СНІДу регіони 5 мобільних клінік для надання допомоги дітям.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 44 490 4805, [email protected].