Врятовано маленьке життя – перші результати роботи Інтернет – порталу Fashion AID.

Врятовано маленьке життя – перші результати роботи Інтернет – порталу Fashion AID.

Місяць тому розпочав свою роботу унікальний Інтернет-портал fashion-aid.in.ua, на якому можна не тільки купити стильну футболку на тему безпечного сексу, але і взяти участь у благодійній допомозі ВІЛ-позитивним дітям.

Як і було заявлено, весь прибуток від продажів спрямовується на реалізацію проєктів допомоги дітям з діагнозом ВІЛ/СНІД, які веде Фонд Олени Франчук АНТИСНІД.

У результаті першого місяця роботи Інтернет-порталу завдяки всім хто купив футболку на сайті fashion-aid.in.ua, був придбаний слуховий апарат для ВІЛ — позитивної шестирічної дівчинки, яка кілька років тому почала втрачати слух і, як наслідок, відставати в розумовому розвитку. Тепер у неї з’явилася можливість надолужити втрачене в навчанні й вести звичайний спосіб життя активної дитини.

Завдяки інноваційному підходу порталу fashion-aid.in.ua, кожен отримав можливість зробити свій внесок у благодійність, заявити про свою соціально відповідальну позицію і по праву вважати себе причетним до надання допомоги тим, хто її найбільше потребує — дітям. Всі разом ми можемо зробити дуже багато!