Фонд АНТИСНІД запустив новий проєкт у рамках проєкту Fashion AID

Фонд АНТИСНІД запустив новий проєкт у рамках проєкту Fashion AID

В українському інтернеті запустився перший майданчик, на якому можна купити дизайнерські футболки з принтами на тему безпечного сексу і взяти участь у благодійній допомозі ВІЛ-позитивним дітям.

На сайті, що відкрився, виставлена ​​колекція футболок зі шорт-листа конкурсу Фонду Олени Франчук АНТИСНІД Naked Street Fashion, присвяченого темі безпечного сексу.

Зібрані від продажу цих футболок кошти будуть спрямовані на проєкти допомоги, які веде фонд.

У фонді АНТИСНІД сподіваються, що новий сайт, який став частиною проєкту фонду Fashion AID, дасть можливість кожному на собі перевірити гасло «добрий секс — це безпечний секс» і залучить до благодійності тисячі молодих українців.

У фонді також зазначили, що для України це перший прецедент, коли благодійна організація створює технологічний та інноваційний інструмент для впливу на молодіжну аудиторію та збору коштів на благодійні проєкти.

Передбачається, що особливий інтерес відвідувачів сайту викличуть роботи, створені відомими українськими митцями та дизайнерами — Іллею Чічканом, Машею Шубіною та Світланою Бевзою.

Щоб підтримати проєкт, у футболках із колекції Fashion AID провели свою фотосесію провідні програми Підйом на Новому каналі Сергій Притула, Олександр Педан та Ольга Фреймут.

У соціальних мережах Livejournal, Facebook, Twitter, Вконтакті й Look at me вже відкрилися акаунти проєкту Fashion AID.

У найближчому майбутньому планується також проведення конкурсів «Я у футболці Fashion AID» та «Створи свою футболку і вистав її на продаж на сайті Fashion AID», створення віртуальних примірювальних та спільнот для обговорення робіт учасників проєкту, розміщення колекцій, розміщення колекцій зірок.

Конкурс графічного дизайну Naked Street Fashion – частина проєкту Fashion AID. На конкурс, учасники якого створили принти для футболок та нижньої білизни на тему безпечного сексу, надіслали кілька тисяч робіт від 617 учасників із 11 країн світу. Понад 600 робіт увійшли в шорт лист конкурсу, і багато з них представлені на сайті проєкту Fashion AID.

Fashion AID — це спільний проєкт фонду Олени Франчук АНТИСНІД та Ukrainian Fashion Week, до якого, створюючи спільні соціальні колекції, приєдналися найкращі дизайнери України.

Нагадаємо, що в березні цього року в рамках Ukrainian Fashion Week відбувся показ соціальної колекції спідньої білизни Sexy Safety, створеної українськими дизайнерами за ініціативою Фонду Олени Франчук АНТИСНІД. Це був четвертий модний показ вітчизняних дизайнерів, організований у рамках проєкту Fashion AID.

Усі дизайнерські речі, створені спеціально для проєкту Fashion AID, були продані на трьох благодійних аукціонах за рекордну для України суму — $1 318 260.