Про Фонд Олени Пінчук

fond-icon

Фонд було започатковано Оленою Пінчук у вересні 2003 року. Це перша і єдина в Україні благодійна організація  з боротьби зі СНІДом, яка працює за рахунок приватних коштів.

ukraine
Фонд займається профілактикою ВІЛ/СНІДу та надає допомогу людям, які живуть із ВІЛ/СНІДом. Фонд прагне працювати на всіх рівнях, від загальнонаціональних проєктів до адресної допомоги людям, які постраждали від епідемії СНІДу. Фонд також регулярно надає допомогу дитячим будинкам, у яких знаходяться ВІЛ-позитивні діти, та медичним установам. За ініціативою фонду було створено мобільні клініки для надання допомоги ВІЛ-позитивним дітям, які живуть у віддалених районах України.
computer

Фонд реалізує й інноваційні інтерактивні проєкти з використанням різних web-технологій: соціальний сервіс maps.in.ua  спільно з Google, проєкт Safe Connection спільно з Фондом Кока-Кола.

man
Фонд Олени Пінчук також розробляє та впроваджує соціальні превентивні та освітні програми, спрямовані на молодіжну аудиторію. Серед них — проєкт допомоги бездомним дівчатам та молодим жінкам, вразливим до інфікування ВІЛ (спільно зі СНІД-Фондом Елтона Джона).