Жан Грицфельдт зіграє DJ-сет на підтримку благодійного «Кілометри добра»

Жан Грицфельдт зіграє DJ-сет на підтримку благодійного «Кілометри добра»

У п’ятницю, 8 квітня, фешн-дизайнер Жан Грицфельдт зіграє DJ-сет на підтримку благодійного проєкту «Кілометри добра» Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД». Свій гонорар за виступ дизайнер передасть на підтримку роботи мобільних клінік для ВІЛ-позитивних дітей у найвіддаленіших куточках України.
Захід відбудеться у «Bar69» ресторану «BEEF. М’ясо & Вино» (вул. Шота Руставелі, 11), який виступив партнером заходу. Початок о 20:00. Вхід вільний.

Продовжить серію музичних сетів DJ Zadiraka. Протягом усього вечора зіркові бармени — телепродюсер і музикант Олексій Гладушевський, а також DJ, модель і ілюстратор Ксенія Палфі за п’ятнадцятиметровою стійкою «Bar69» міксуватимуть найпопулярніші коктейлі для гостей заходу. Свої чайові запрошені бартендери також передадуть на мобільні клініки.

Жан Грицфельдт— один з амбасадорів проєкту «Кілометри добра» у шостому Київському півмарафоні, який відбудеться у Києві 17 квітня. Усі кошти, зібрані під час благодійного марафону, що передує забігу, будуть спрямовані на розширення проєкту «Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей» — на оплату роботи лікарів та соціальних працівників, на закупівлю витратних матеріалів та палива, необхідних для їх роботи. Підтримати збір благодійних пожертв можна на сайті Safe Connection.

Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей працюють в Україні вже понад 7 років. Завдяки їм діти з діагнозом ВІЛ/СНІД з маленьких міст і сіл отримали доступ до якісної медичної допомоги.Лікарі та соціальні працівники з великих міст регулярно доставляють медикаменти та антиретровірусну терапію у віддалені регіони України, які найбільше постраждали від епідемії ВІЛ/СНІДу.

«Кілометри добра» — благодійний проєкт Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», який спрямований на просування активного способу життя, і завдяки якому буде організовано збір коштів на підтримку роботи мобільних клінік для ВІЛ-позитивних дітей. Travel-проєкт «Кілометри добра» розвиватиметься у двох форматах. Travel HUB — це регулярні зустрічі з українськими зірками, які ділитимуться враженнями від своїх подорожей і обговорюватимуть їх з аудиторією, готовою робити пожертвування на проєкт «Мобільні клініки». Travel Event — організація спеціальних поїздок по Україні та спортивних заходів, механіка яких буде також пов’язана зі збором благодійних пожертвувань. Ця програма реалізується в рамках проєкту Safe Connection.

Safe Connection — інформаційно-освітній ресурс, на якому зібрані найцікавіші та найкорисніші матеріали про здоровий спосіб життя та безпечний секс, профілактику ВІЛ та життя зі статусом ВІЛ+. Команда Safe Connection стежить за кращими світовими прикладами соціальних кампаній, новими розробками в галузі здоров’я та розваг, цікавими дослідженнями та практичними порадами професіоналів, щоб ділитися ними на сторінках комунікаційної платформи та соціальних мережах. Завдяки Safe Connection відвідувачі ресурсу зможуть змінити своє ставлення до світу, в якому існує епідемія ВІЛ/СНІДу, або просто зробити свій внесок у боротьбу зі СНІДом, захистивши себе і своїх близьких.Проєкт реалізується Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки Фонду Кока-Кола.