Результати конкурсу Naked Street Fashion

Результати конкурсу Naked Street Fashion

Шановні учасники конкурсу Naked Street Fashion.

Конкурс завершено. І його результати перевершили найсміливіші наші очікування! Ми отримали від вас стільки чудових робіт, що нам довелося на кілька днів відкласти оголошення переможців.
За двома головними призами думки фонду і креативного журі повністю збіглися. Отже, наші переможці, які отримують по $5 000:

– приз креативного журі: серія Love me every day, створена креативною командою агентства Event Brand (Євген Георгієв, Анастасія Кохан, Іван Распутін). Код у шорт листе 122_1 — 122_17;

– приз фонду: серія Any way, Any day, створена Олексієм Кондаковим, студентом 4 курсу Київського Національного університету технологій та дизайну. Код ушорт листе 203_1 — 203_3.

Приз у $1 000, присуджений читачами сайта obozrevatel.com: робота Rubber is sexy!, створена Дар’єю Непряхіною, дизайнером інтернет-компанії Stepico (Львів). Код у шорт листе 355_2.

Але це ще не все — фонд «АНТИСНІД» заснував 10 заохочувальних призів за $500 кожен, які будуть оголошені на церемонії нагородження переможців. Ще одного призера вибере українська редакція Elle — він отримає річну підписку на цей культовий журнал про моду.

Церемонія відбудеться у Києві. Якщо у вас з’являться яскраві креативні ідеї з приводу місця і формату проведення церемонії – надсилайте їх на мейл [email protected].

Конкурс завершено, але ваші роботи тільки починають своє життя. Скоро ми розповімо про те, якою вона буде.

За матеріалами antiaids.org